Duurzamere vakantie
- Onze Villa’s zijn voorzien van 100% Groenstroom en 100% klimaatneutraal Gas van Vattenfall (TÜV Nord cert.)
- In de loop van 2023 zullen de Villa’s grotendeels worden voorzien van stroom uit onze eigen zonnepanelen
- Alle badkamers zijn voorzien van waterbesparende douchekoppen
- Het dak, woonkamer en plafonds zijn extra geisoleerd om gas te besparen
- Wij vragen onze gasten papier, glas en overige afval te scheiden en spaarzaam te zijn met waterverbruik.
Faciliteiten Villa Ennert
- beneden: woonkamer, eetkamer, luxe keuken, hal, WC (2x), 2 slaapkamers en 1 badkamer, ideaal voor een gezin met kleine kinderen of ouderen die slecht ter been zijn
- 1e verdieping: 4 ruime slaapkamers, 2 luxe badkamers met ligbad, twee-persoons wastafels, dubbele douche en 4-persoons sauna, 2 baby-bedjes
- 2e verdieping: speelzolder met zithoek met TV
- parkeerplaatsen: 3 auto’s op eigen terrein
- internet: WiFi, Smart TV, XBOX 360
- tuin: zeer ruim en geheel prive met speelmogelijkheden voor de kinderen
- kelder: tafelvoetbal, tafeltennistafel, dartboard, sjoelbak
- waskelder: wasmachine en droger. Gebruik hiervan is gratis
Rolstoeltoegankelijk
De toegang tot Villa Ennert is mogelijk met een rolstoel via de keuken (achterzijde) met hulp van een houten inrijplank. De benedenverdieping is drempelvrij met 2 slaapkamers, een separate badkamer met WC, douche (met douchekruk) en een dubbele wastafel.
Belangrijk: in de badkamer kan de rolstoel niet worden rondgedraaid in cirkel, er zijn geen speciale beugels, de toegang tot de douche moet staand gebeuren en er is geen lift langs de trap om naar boven te gaan. Voor mensen die permanent in de rolstoel zitten is het huis niet geschikt.